Windy

Продовжуємо обговорення методики розроблення професійних стандартів, яке було розпочато тиждень тому.

Враховуючи важливість та роль професійного стандарту, Федерація роботодавців України спільно з Національним Агентством кваліфікацій продовжує проведення вебінарів з детального роз’яснення алгоритму підготовки та етапів розроблення професійного стандарту

Windy

Швидкі рішення та визнання кваліфікацій, здобутих неформальним шляхом, через самостійне навчання.

Windy

Питання розвитку персоналу і підвищення кваліфікації працівників є надзвичайно актуальним для ринку праці України. Особливо зараз, коли багато підприємств здійснюють релокацію, велика частка працівників виїжджають у безпечні регіони та  відчувають труднощі з працевлаштуванням, тому що володіють певними вміннями і навичками, іноді не маючи  документів про наявні професійні кваліфікації.  А іноді не треба мати повну професію, цього не потребує певне робоче місце та й не має часу на довготривале  навчання. Знайти можливості для виконання трудової функції лише визначеної частини кваліфікації це також цілком реально. Більш того, це зараз  зручно як роботодавцю так й особі, яка шукає роботу.

Windy

Запрошуємо експортерів – учасників ФРУ на відеозустріч з Торговим представником України Тарасом Качкою.

Windy

#ФРУ_у_ЗМІ Сьогодні бізнес і влада єдині у тому, що економічний фронт є надзвичайно важливим.

Windy

Постановою КМУ від 20.03.2022 р. № 331 «Про затвердження Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні» визначений порядок виплати роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщений осіб на час воєнного стану в Україні.

Windy

Уряд прийняв постанову від 18.03.2022р. № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану», відповідно до якої на час воєнного стану право на провадження господарської діяльності може набуватися без отримання дозволів, інших документів дозвільного характеру, ліцензій, на підставі декларації про провадження господарської діяльності. Декларації подаються до Мінекономіки, а суб’єктами господарювання, що здійснюють охоронну діяльність, — до МВС.

Windy

УВАГА! Вебінар «Особливості регулювання трудових відносин в умовах воєнного часу» переноситься у зв’язку з відсутністю тексту закону. Слідкуйте за новим оголошенням.

Шаблон сайта скачали с JooMix.org