Windy

Дата і час: 9 грудня 2021 о 14.00.

Формат участі: онлайн.

Windy

Згідно з проектом постанови НКРЕКП пропонується з 1 січня 2022 року збільшити тариф на передачу електроенергії на +20% до рівня 352,38 грн/МВт.год.

Windy

Федерація роботодавців України, разом із Союзом хіміків України, ГО «Український союз промисловців і підприємців», Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України, ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада», Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу», Українською аграрною конфедерацією (УАК) та ГС «Аграрний союз України» звернулися до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з приводу загрози виникнення гострого дефіциту мінеральних добрив, перш за все азотних, та галопуючого зростання ціни на них.

Windy

У п’ятницю, 19 листопада, Федерація провела онлайн-консультації з представниками Пенсійного фонду України, Національною службою здоров’я України та Фондом соціального страхування України. Участь у консультаціях взяли понад 45 бухгалтерів, фінансових директорів та працівників кадрових служб підприємств.

Windy

Через різке зростання цін на газ в усьому світі склалася складна ситуація з добривами. У Європейському Союзі їхнє виробництво на початок листопада вже впало на 20%. Крім того, перебої і на китайських підприємствах, де українські переробні компанії закуповують сировину.

Windy

Дата і час: 19 листопада 2021 року о 10.00

Формат заходу: онлайн

Windy

Федерація роботодавців України за участю Офісу залучення та підтримки інвестицій «UkraineInvest» презентують Державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні (Закон №1116).

Windy

Газова енергетична криза у Європі вносить свої корективи в роботу агросектора, причому з того напрямку, звідки більшість аграріїв, ймовірно, не очікували проблем.

Шаблон сайта скачали с JooMix.org