На виконання рішення Загальних зборів членів Союзу хіміків України, які відбулись 18 травня 2018 року в м. Калуш, здійснюється робота з розроблення Стратегії розвитку хімічної промисловості України на період до 2030 року.

У вересні 2018 року на ім’я Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана направлено спільний лист Федерації роботодавців України та Союзу хіміків України, у якому міститься звернення до Прем’єр-міністра дати доручення відомствам, причетним до втілення цієї Стратегії в життя, сприяти розробці документа та затвердженню його на Урядовому комітеті і засіданні Кабінету Міністрів України.

З проханням підтримати ідеї розвитку галузі та підготувати депутатське звернення до Мінекономрозвитку щодо прискорення розроблення та затвердження Стратегії направлено 19 листопада листи до народних депутатів України.

Презентацію концепції Стратегії, яка була представлена на нарадах у Федерації роботодавців України та в Черкаській ОДА за участю представників аграрного сектору, профільних інститутів, НАН України, профспілок та виробників, надіслано у листопаді до Мінекономрозвитку України.

Союз хіміків України 24 січня ц.р. презентував першу редакцію Стратегії розвитку хімічної галузі до 2030 року в Федерації роботодавців України, де організатори публічно звернулись до Прем'єр-міністра з проханням негайно створити робочу групу з обговорення розробленого проекту Стратегії та винести документ на обговорення на рівень Кабінету Міністрів. У лютому проект Стратегії був представлений також у Сумській ОДА.

Серед пріоритетів Стратегії – створення конкурентної сировинної бази, модернізація хімічних виробництв, розвиток внутрішньогалузевих технологічних ланцюгів на базі діючих виробництв, створення нових хімічних виробництв, необхідних для розвитку суміжних галузей промисловості, продукції високого технологічної переділу, сучасне агрохімічне забезпечення АПК, ефективне імпортозаміщення тощо.

Шаблон сайта скачали с JooMix.org